Upravit stránku

Zajímá Vás průběh vyřízení Vaší zakázky? Neradi se pouštíte do neznámého? Následující řádky Vám pomohou udělat si jasnou představu.

Zakázku je možné přistavit každý pracovní den od 6 hod do 16 hod. Po upřesnění Vašich požadavků v kanceláři bude Vaše zakázka označena a přemístěna na sklad.

Po vzájemné domluvě je výjimečně možné zakázku přistavit i mimo uvedenou dobu, protože lakovna je po většinu času v třísměnném provozu a to někdy i o víkendech (při přeplněné kapacitě). Je však důležité zakázku označit (nejlépe jménem či firmou a požadovaným barevným odstínem) a informovat zodpovědného pracovníka lakovny (kancelář, skladník, vedoucí směny, apod.), abychom tak Vaši zakázku mohli zaevidovat a poslat do výroby.

Lakujeme práškovými barvami dle RAL vzorníku. Obrovské množství barev držíme skladem a ostatní je možné urychleně objednat. Vaše zakázka je nejprve odmaštěna, zbavena nečistot, případně předchozího barevného nátěru či koroze. Zakázku je také možné otryskat ocelovým abrazivem v naší tryskárně.

Pamatujte na to, že je vždy nutné, aby bylo možné zakázku zavěsit do rámového vozíku. To znamená, že pokud není možné zakázku žádným způsobem zavěsit, po domluvě vyvrtáme dírky na vhodné místo. Na výrobek je nanesena prášková barva a poté je výrobek zavezen do pece, kde se barva vytvrdí.

Do naší pece se vejdou zakázky o maximálních rozměrech 900 x 1800 x 3000mm. Jsme schopni olakovat zakázky od velikosti drobných dílů po rozměrné rámy, apod. Limitujícím faktorem ale může být právě velikost pece.

Po vytvrzení necháváme hotový výrobek vychladnout. Následně jej zabalíme a je připraven k odvozu. Při předchozí domluvě a zanechání telefonního čísla je možné Vás kontaktovat SMS s informací o možném vyzvednutí zakázky.

V případě problémů se zajištěním dopravy jsme schopni tuto službu na vyžádání realizovat.

Námi prováděné ruční práškové lakování nám poskytuje výhodu v možnosti pracovat s kovovými dílci různých velikostí a tvarů. Provádíme i repase různých kovových dílů, například regálových systémů, kovového nábytku, skříněk rozvaděčů, dílů auto i moto veteránů, plotů a branek, autodisků, cyklistických kol, apod.